Корзина
1 отзыв
+380666699000
Добавить отзыв
Корзина
ООО ПРОДАТЬ ВОЛОСЫ УКРАИНА . Продать волосы в Украине по ЕВРОПЕЙСКОЙ ЦЕНЕ в каждом городе Мы Есть

Висока ціна за Натуральне волосся Львів і область, ми купимо волосся в будь-якому з міст України

Висока ціна за Натуральне волосся Львів і область, ми купимо волосся в будь-якому з міст України, щодня скуповуємо волосся Львів .

Скупка волосся від мінімальної довжини 30-35 сантиметрів природного кольору, переважно волосся русявого відтінків, волосся що ми купуємо повинні бути натуральними і не фарбований, ми здійснюємо покупку волосся у Львові щод в Салоні краси, що дасть вам гарантію і безпека угоди з нами. Після покупку волосся наш майстер зробить стрижку за вашим бажанням в подарунок, але варто відзначити ми так само купимо волосся (зріз волосся) раніше сотсріжение, так звані бабусині коси, волосся і шиньйони.
Успішною Вам продажу волосся за вигідною ціною, Ми гарантія на Ринку юолее 12 має, відгуки, представники нашої компанії в кожному місті!
Так як ви з передмістя? ми можемо оцінити волосся онлайн, або оплатити вам приїзд до нас в Салон в ближайщие місто який поруч свами!


Компанія ТОВ Скупка Волос Україна, Купівля Волос в Україні здійснює прийом натурального волосся від 40 см за дуже вигідною ціною від 24 000 грн. Поспішайте скористатися вигідною пропозицію. Ваше волосся послужать хорошим матеріалом для створення перук, шиньйонів, а так само для процедури нарощування волосся.

Не знаєте, як легко заробити хорошу суму грошей? Продайте волосся!

Власниці довгого нефарбованого волосся мають можливість придбати новий імідж, вигідно обмінявши свою шевелюру на грошову винагороду. Розкішні, густі, здорове волосся - це, без сумніву, красиво і жіночно, але догляд за ними вимагає від їх господині багато часу, терпіння і коштів. Часто дівчата не знають, де продати волосся, або не наважуються позбутися своєї коси, хоча потай мріють це зробити. Розвіяти всі сумніви допоможе гідна фінансова компенсація - ми пропонуємо за ваше волосся найвищий тариф: від 24 000 до 78 000 грн за кілограм! Це найкраща пропозиція на даному ринку в Україні!

Зміна стилю необхідна кожній жінці, яка хоче виглядати модніше, молодше і сучасніше. Крім грошової суми, ви отримаєте стильну зачіску, і цю послугу ми даруємо всім нашим клієнтам! Безкоштовна стрижка від професійних перукарів дасть вам можливість побачити себе по-новому, розкрити свою чарівність і освіжити імідж. Здивуйте своїх друзів і близьких, з'явившись з елегантною стрижкою і кругленькою сумою грошей в кишені!

Наші філії працюють по всіх великих містах, тому ви без праці доберетеся до салону. Якщо ви проживаєте в селищі, то можете вислати вже стрижені волосся Новою поштою, замовивши накладений платіж. Тепер змінити свій образ і отримати додатковий дохід, продавши дорого волосся - просто, зручно і швидко!

Ми приймаємо як жіночі, так і чоловічі волосся, але з деякими умовами: ви не піддавали їх забарвленні, а також справили точний вимір - шевелюра повинна мати не менше 45 см.

Якщо ви плануєте переслати волосся транспортною службою, бажано пов'язати їх в хвіст для того, щоб пучок зберігся якнайкраще під час доставки. Відвідувачам, які прийшли в наш салон, ми організуємо процес стрижки локонів без вичісування. Зважування волосся проводиться у вашій присутності. Купівля волосся, ціни на які вас вразять, здійснюється щодня, без вихідних та обідніх перерв, а сама процедура займає мінімум часу.

З отриманих локонів ми робимо чудові перуки і шиньйони, які затребувані не тільки звичайними людьми, але і медіа-персонами, акторами, пародистами, виконавцями, провідними розважальних передач. Цілком можливо, що ваше волосся буде носити знаменитість!

ТОВ "Скупка Волос Україна" вже довгий час здійснює покупку натурального волосся, працюючи за трьома принципами: чесно, дорого і якісно.